Piątek, 3 lipca 2015. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Najfajniejsza wieś. Zobaczcie zdjecia z Wąpierska

2012-07-03 23:47:01 (ost. akt: 2012-07-04 00:09:24)
Wąpiersk latem

Wąpiersk latem

Autor: Paweł Krezymon

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia.Przedstawiają wieś Wąpiersk w gminie Lidzbark. Przypominamy, że szukamy najfajniejszej wsi.

W każdej z gmin powiatu działdowskiego wybierzemy po 1 najfajniejszej wsi. Ta wieś, która zyska najwięcej głosów otrzyma od Gazety Działdowskiej tytuł Najfajniejszej Wsi powiatu działdowskiego.

Jak się rzekło: każda wieś jest fajna. Ma w sobie coś, że chce się w niej mieszkać. Nawet, kiedy czasem wiatr wieje nam w oczy.

Nasze wsie są różne. Małe i większe, mniej i bardziej bogate. W jednych jest praca na miejscu,w innych mieszkańcy pracy muszą szukać w innych miejscowościach. Ale każda z nich ma to coś, co sprawia, że jest wyjątkowa.

Jeżeli w spisie zabrakło Twojej wsi, prosimy dodać ją w komentarzu.

Pokażcie, że mieszkacie w fajnym miejscu. Wysyłajcie nam zdjęcia waszych wsi. Będziemy je zamieszczać w galerii. Poniżej zdjęcia z Wapierska.Wąpiersk: Wieś założona przez Krzyżaków w XV wieku. Leży nad jeziorem Zakrocz. We wsi kościół zbudowany w latach 1933 - 1935.

Co tu dużo gadać. Sami wiecie lepiej, za co kochacie swoje (a może jednak inne?) wsie!

Nasze głosowanie trwa od 27 czerwca do 30 lipca do godziny 23.55.

Igor Hrywna

Regulamin: kliknij tutaj

Zdjęcia z Filic: zobacz tutaj


Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages