Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

III Przegląd Kapel Weselnych

2013-05-08 09:30:56 (ost. akt: 2013-05-08 09:21:43)

Autor zdjęcia: Zygmunt Mężykowski

W wiosennej scenerii, przy weselnym repertuarze upłynął tegoroczny 1 maja nad małym jeziorkiem w Lidzbarku.

Podczas III już Przeglądu Kapel Weselnych zorganizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury swój dorobek artystyczny zaprezentowały zespoły CUKIER z Mławy, EXCES z Grodziska Mazowieckiego, DE KOWER2S z Lidzbarka, KOLA MAT z Gwiździn, MULTI z Ciechanowa, LIDOS z Działdowa, BENEFIS z Żuromina, CO JEST GRANE z Żuromina i EXCLUSIVE BAND z Ciechanowa.

Przyszłe młode pary słuchając występów, miały możliwość wyboru kapeli na przyjęcie weselne, a publiczność zgromadzona przed sceną mogła pobawić się w takt swoich ulubionych nowych i starszych, ale wciąż popularnych piosenek takich jak "Tak blisko" - R. Brzozowskiego, "Cykady na cykladach" - Maanam, "Ona tańczy dla mnie" - Weekend, "Mama mia" - In Grid, "Skrzydlate ręce" - Enej czy "Ostatnia nocka" - M. Maleńczuka.

Decyzją jury w składzie: Katarzyna Borowska – przewodnicząca, Krzysztof Rychcik i Anna Wasielewska przyznało następujące miejsca: 1. Co jest grane z Żuromina, 2. Exclusive Band z Ciechanowa, 3. Lidos z Działdowa.
Wszystkim zespołom dziękujemy, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

MGOK Lidzbark

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. madox #1079734 | 83.9.*.* 10 maj 2013 09:05

  do cholery, za jakie grzechy u nas się takie rzeczy robi! przecież to zbrodnia przeciwko muzyce! jak chciano zaprosić bardzo znany zespół, mający fanów w całej Polsce, który notabene się zgodził, w porównaniu do szajsu sprowadzanego na dni LK w okazyjnej cenie, powiedziano mu NIE, bo w LK jest dużo starszych ludzi.... A młodzież to co? Nie można już porządnego rockowego grania zorganizować? Gmina mogłaby nawet ustalić z zespołem i zrobić koncert płatnym, na pewno część wydatków by się zwróciła, a zespół przyciągnął by setki, jeśli nie tysiące fanów z całego kraju... ale to Lidzbark, tego nie ogarniesz...

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages