Piątek, 17 listopada 2017. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

II turniej Grand Prix Lidzbarka w plażowej piłce siatkowej

2013-07-17 13:09:01 (ost. akt: 2013-07-17 13:16:30)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W niedzielę, 14 lipca, na Plaży Miejskiej w Lidzbarku rozegrany został drugi turniej z cyklu Grand Prix Lidzbarka w plażowej piłce siatkowej.

Ze względu na złe warunki atmosferyczne drugi turniej z cyklu Grand Prix Lidzbarka został przełożony z soboty i rozegrany w niedzielę 14 lipca. W turnieju rywalizowało 16 zespołów. Zawody rozgrywano na trzech boiskach systemem brazylijskim. Najlepszą drużyną po raz drugi okazała się para z Zielonej - Mikołaj Rochna i Radosław Rochna. Zwycięzcy w finale spotkali się z Pawłem Deguciem i Maciejem Obrębskim z Olsztynka. Trzecie miejsce zajęli Błażej Szulc i Maciej Grabowski z Lidzbarka. Na czwartym miejscu uplasowali się reprezentanci Gródek, Robert Kościński i Przemysław Wypych. Najlepsi w turnieju odznaczeni zostali medalami.

Po dwóch turniejach w ogólnej klasyfikacji Grand Prix prowadzi para z Zielonej, Mikołaj Rochna i Radosław Rochna (16 pkt.), drugie miejsce zajmuje zespół z Lidzbarka, Błażej Szulc i Maciej Grabowski (13 pkt.)

Organizatorzy zapraszają chętnych w sobotę 27 lipca na kolejną edycję turnieju, który rozegrany zostanie o Puchar Burmistrza.

UWAGA! Zapisy na Turniej o Puchar Burmistrza przyjmowane będą do dnia 25.07.2013 r. osobiście bądź telefonicznie. (Limit 24 drużyny).
Informacja telefoniczna – MOSiR 23 696 12 62, 608 496 181.

Terminy rozgrywek:
• 27.07.2013 – o Puchar Burmistrza ( Dni Lidzbarka 2013)
• 10.08.2013
• Zakończenie sezonu - 24.08.2013 r.

Turnieje rozpoczynać się będą o godz. 10.00, zapisy przed każdym turniejem od godz. 9.00