Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Przyjdź do biblioteki i naucz się j. angielskiego bezpłatnie

2013-09-28 14:18:09 (ost. akt: 2013-09-28 09:19:44)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku zaprasza na bezpłatny e-learningowy (komputerowy) kurs języka angielskiego dla dorosłych pod nazwą - angielski123.pl.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się angielskiego lub znają jego podstawy — mówi Ewa Jarzynka, bibliotekarka i koordynator projektu. — To już druga edycja kursu w bibliotece w Lidzbarku. Do korzystania z kursu wystarczy komputer z dostępem do Internetu, mikrofon i słuchawki. Kurs składa się z czterech poziomów, podzielonych na 22 lekcje. Zawiera ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry czy fotolekcje. System weryfikuje poprawność ich wykonania i pozwala na bieżąco monitorować postępy w nauce. Przejście całości zajmuje rok – zakładając, że uczestnik będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Taki rytm jest najbardziej efektywny i przynosi najlepsze rezultaty. Każdy, kto ukończy kurs, będzie potrafił porozumiewać się w języku angielskim w sposób komunikatywny, a w przypadku poprawnego wykonania ponad 80 proc. treści kursu, otrzyma certyfikat osiągnięcia danego poziomu biegłości.
Informacji na temat kursu komputerowego angielski123.pl udziela:
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku, email: mgbplw@wbp.olsztyn.pl tel. 23 6961141. Zapraszamy mieszkańców nie tylko Lidzbarka i okolic, ale też i innych miejscowości naszego powiatu.

oprac.mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Angielski to moja pasja #1207281 | 119.14.*.* 29 wrz 2013 14:17

    Poza kursami w moim przypadku bardzo mi pomogło czytanie i oglądanie książek i programów, które lubiłem oraz rozumiałem. Pozdrawiam Kamil http://effortlessengl ishclub.pl

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages