środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Wigilia z lidzbarskim MGOK

2013-12-21 13:51:22 (ost. akt: 2013-12-21 14:31:02)

Autor zdjęcia: Aleksandra Mężykowska

Wigilię z MGOK poprzedziły występy dzieci ze Świetlicy Środowiskowej działającej przy Ośrodku Kultury w Lidzbarku oraz uczestnicy sekcji tańca breakdance.

Po krótkim programie artystycznym dzieci oraz uczestnicy pozostałych sekcji artystycznych spotkali się na uroczystym spotkaniu wigilijnym w galerii „Nowa Przestrzeń”.
Spotkanie rozpoczął dyrektor MGOK Zbigniew Śliwka: — Szanowni goście, pracownicy domu kultury i uczestnicy zajęć, z całego serca dziękuję wam za wytężone i szczytne działania na niwie propagowania w naszym mieście szeroko rozumianej „kultury”. Niech Wigilia i święta Bożego Narodzenia upłyną spokojnie i radośnie, a wasze marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy przerosły oczekiwania.

Na wigilijnym spotkaniu gościli m.in.: ks. dziekana Marian Wiśniewski, ks. proboszcz Stanisław Grzywacz, Chór Towarzystwa Śpiewu św. Cecylii oraz grupa komputerowa, członkowie zespołów muzycznych, Iwona Kalinowska wraz z grupą teatralną z Liceum Ogólnokształcącego prężnie działającą przy MGOK, wokaliści i grupa teatralna, plastyczna, muzyczna, komputerowa, tańca fitness i tańca breakdance działające w domu kultury, instruktorzy i pracownicy domu kultury.

Podczas spotkania zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym dzieciom które brały udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Żuromińskie Centrum Kultury. Temat „Ilustracja ulubionej kolędy”. Nagrody otrzymali: wyróżnienie Kinga Nowińska, Natalia Marcinkowska z sekcji plastycznej MGOK prowadzonej przez Zygmunta Mężykowskiego, oraz II miejsce Angelika Karpińska ze Świetlicy Środowiskowej przy MGOK dzieci do konkursu przygotowywała Joanna Przyborowska.

Podczas całego spotkania śpiewano kolędy, a na zakończenie wszyscy życząc sobie wzajemnie wszystkiego dobrego na święta i podzielili się opłatkiem.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. fffffu #1277636 | 83.9.*.* 23 gru 2013 06:12

  O pedofilek w czarnej sukience się reklamuje , co za zboczenie , facet w kiecce .

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. pl #1276592 | 83.24.*.* 21 gru 2013 15:16

  przestancie juz robic artykuly z tych zenujacych imprez ktore panS robi dla wladzy juz sie wymiotowac chce nawet jak w mgoku ida kupke zaraz to jest na stronie

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages