środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Wielka Orkiestra zagra (także) w Lidzbarku i Rybnie

2014-01-11 10:24:02 (ost. akt: 2014-01-11 10:24:40)

W Lidzbarku sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działający przy tutejszej Komendzie Hufca ZHP, zaprasza na koncert finałowy. Odbędzie się tradycyjnie w sali Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki przy ul. Działdowskiej 13. Początek o godzinie 16.

Podczas koncertu wystąpią dzieci z przedszkola, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Lidzbarku oraz artyści z tutejszego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Odbędzie się także aukcja gadżetów na rzecz WOŚP. O godzinie 20 zostanie puszczone "światełko do nieba".

Lidzbarski sztab WOŚP przypomina, że w tym pieniądze są zbierane na specjalistyczny sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Natomiast w Rybnie finał rozpocznie się o godzinie 17 (w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Sportowej). Zapowiedziane jest m.in. "wspólne kolędowanie" oraz "licytacje przedmiotów na rzecz WOŚP".

oprac. ako
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Do Organizatora #1293964 | 77.87.*.* 13 sty 2014 01:58

  Ktokolwiek to organizował niech czuje wstyd. Akustyka jaka panowała na sali była beznadziejna. Dzieci na fletach pograły? Pograły, ale stanowczo za długo. Zespoły młodzieżowe? Chwila moment i sio ze sceny. Naprawdę żenada, żałuje że przejechałem 34km aby zobaczyć jedno wielkie nic.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages