Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Z przyrodą za pan brat

2014-05-28 18:58:24 (ost. akt: 2014-05-28 19:17:48)

Autor zdjęcia: Zygmunt Mężykowski

W Przedszkolu Miejskim w Lidzbarku zorganizowano międzyprzedszkolny konkurs wiedzy przyrodniczej pod hasłem "Z przyrodą za pan brat".W konkursie wzięły udział dzieci 5 i 6 letnie z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z Wlewska, Wąpierska, Dłutowa, Bryńska, Kiełpin, Rybna i Przedszkola Miejskiego w Lidzbarku. Każdą placówkę reprezentowało troje dzieci.

Celem konkursu było rozwijanie kontaktu dzieci z przyrodą i środowiskiem naturalnym, budzenie świadomości i aktywności przyrodniczej, kształtowanie postawy współpracy i zaangażowania, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych u dzieci.
Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Joanna Aronowska, Krzysztof Wittbrodt, Mariusz Rybicki.

Uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania, a udzielając prawidłowej odpowiedzi uzyskiwali punkty.

Po podsumowaniu punktów wyłoniono zwycięzców. I tak pierwsze miejsce zajęło Przedszkole w Rybnie, drugie Oddział Przedszkolny przy SP w Kiełpinach, a trzecie Przedszkole Miejskie w Lidzbarku. Zwycięskie przedszkola otrzymały nagrody ufundowane przez Nadleśnictwo Lidzbark. Za uczestnictwo w konkursie każde dziecko otrzymało dyplom i upominek ufundowane przez Welski Park Krajobrazowy. Po konkursie czekał na wszystkich słodki poczęstunek.

oprac.mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://dzialdowo.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages