Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Pierwsze Regaty Smoczych Łodzi z okazji obchodów Dni Lidzbarka

2014-07-01 14:39:01 (ost. akt: 2014-07-01 14:53:19)

Regaty odbędą w sobotę 26 lipca. Załogi będą ścigały się na Jeziorze Lidzbarskim (start od strony Małego Jeziorka) na odcinku 200m. Start planowany na godz. 16:00.

Na imprezę zaprasza Jan Rogowski - burmistrz Lidzbarka, Biuro ds. Promocji i Turystyki, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.
W regatach prawo startu mają wszystkie załogi zapisane do dnia 11 lipca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku ul. Sądowa 23. Jako załoga rozumiane jest minimum 11 osób (10+bębniarz i 4 rezerwowych). Kategorie: kategoria OPEN na dystansie 200 m, system pucharowy. Prawo startu mają zawodniczki i zawodnicy z rocznika ‘98 i starsi. Sternika zapewnia organizator. Lista zawodników startujących w wyścigu musi być dostarczona do Sędziego Głównego na 30 minut przed pierwszym startem.
Prawo startu mają załogi, które wniosą opłatę wpisową w wysokości 50 zł za załogę. Nagrody: medale za I - III miejsce, nagrody rzeczowe za pierwsze miejsce.
Do regat będą dopuszczone tylko łodzie dostarczone przez organizatora. Wszyscy zawodnicy muszą posiadać kartę pływacką lub składają oświadczenie, że posiadają umiejętność pływania, umożliwiającą przepłyniecie co najmniej 100 metrów w ubraniu sportowym. Oświadczenie o umiejętności pływania oraz o stanie zdrowia powinno być podpisane osobiście, a w przypadku osób niepełnoletnich przez rodziców lub prawnych opiekunów. Sędzia główny regat może nakazać obowiązek startu w kamizelkach asekuracyjnych, niepełnoletnim lub wszystkim zawodnikom (złe warunki atmosferyczne). Kamizelki asekuracyjne zabezpiecza organizator. Więcej informacji pod nr telefonu 23 696 12 62 lub 663 397 984 - Plaża Miejska.
 
oprac.mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Zobacz: Uczennice z Gimnazjum nr 2 na spotkaniu w pałacu prezydenckim7

Tylko ciekawe informacje


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://dzialdowo.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages