Wtorek, 22 września 2020. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Internet bez granic dla osób w wieku 45+

2014-07-13 12:18:17 (ost. akt: 2014-07-13 09:24:08)

Autor zdjęcia: MGBP Lidzbark

W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku zakończyła się druga edycja komputerowego kursu "Internet bez granic - Nie bój się myszy", przeznaczonego dla osób w wieku 45+.

Uczestnicy szkolenia uczyli się między innymi: obsługi komputera osobistego, praktycznego posługiwania się programami, dokonywania zakupów w sklepach internetowych, bankowości elektronicznej oraz komunikacji z innymi osobami za pomocą Internetu. Wszyscy otrzymali materiały szkoleniowe, a na zakończenie certyfikat nabycia umiejętności cyfrowych. Każdy z uczestników ma teraz możliwość korzystania z konsultacji z trenerem oraz dostęp do platformy e-learningowej.

Jesienią planowana jest III edycja kursu skierowanego zarówno do osób pracujących, poszukujących pracy, jak i emerytów. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby w wieku 45+ o niskim poziomie kompetencji komputerowych, bez względu na poziom wykształcenia. Jest to bezpłatny kurs prowadzony przez zewnętrznego trenera, metodą warsztatów. Podczas zajęć można od podstaw nauczyć się obsługi komputera, praktycznego wykorzystania aplikacji i zasobów Internetu. Pełen cykl szkoleniowy to 6 spotkań, każde po 4 godziny lekcyjne. Projekt jest dofinansowany z programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, za którego realizację odpowiada Orange Polska.

Zobacz: Poznaj tajemnice Kosmosu. Festiwal Naukowy „Piknik pod Gwiazdami”Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby wziąć udział w III edycji szkoleń ”Internet bez granic”, prosimy o zgłaszanie się do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Lidzbarku, ul. Zamkowa 2, tel. 23 696 11 41.

Ewa Jarzynka


Tylko ciekawe informacje

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://dzialdowo.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages