Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

I Regaty Smoczych Łodzi

2014-07-14 12:04:37 (ost. akt: 2014-07-14 12:06:00)

Autor zdjęcia: Biuro ds. Promocji i Turystyki

Po raz I mamy zaszczyt zaprosić wszystkich amatorów sportów wodnych na I Regaty Smoczych Łodzi z okazji obchodów Dni Lidzbarka 2014

Regaty odbędą w sobotę 26 lipca 2014r. Załogi będą ścigały się na Jeziorze Lidzbarskim (start od strony Małego Jeziorka) na odcinku 200m. Start planowany na godz. 16:00.

Uwaga! Z uwagi na dużą ilość pytań o regaty informujemy, iż termin zapisów na I Regaty Smoczych Łodzi został wydłużony do 23 lipca 2014 r.


Najważniejsze informacje:

1. Termin: 26 lipca 2014 r. godz. 16.00

2. Organizator: burmistrz Lidzbarka

Biuro ds. Promocji i Turystyki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Miejski Gminny Ośrodek Kultury

3. Miejsce: Jezioro Lidzbarskie

4. Uczestnictwo:

W regatach prawo startu mają wszystkie załogi zapisane do dnia 11.07.2014 r. Jako załoga rozumiane jest minimum 11 osób (10+bębniarz).

5. Kategorie:

Kategoria OPEN na dystansie 200 m, system pucharowy.

Prawo startu mają zawodniczki i zawodnicy z rocznika ‘98 i starsi.
Sternika zapewnia organizator.
Do każdej konkurencji można zgłosić max. 15 zawodników: załoga składa się z (minimum 11) 10 wiosłujących, 1 bębniarza, 4 rezerwowych (można dokonać zmiany zawodnika pomiędzy wyścigami).
Lista zawodników startujących w wyścigu musi być dostarczona do Sędziego Głównego na 30 minut przed pierwszym startem.6. Zgłoszenia

Prawo startu mają załogi, które w terminie do 11.07.2014 r. zapiszą się oraz opłacą wpisowe w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku ul. Sądowa 23, 13-230 Lidzbark. Załoga która nie dokona zgłoszenia w tym terminie nie będzie dopuszczona do regat. Informacja telefoniczna Plaża Miejska 23/6961262, 663 397 984.

7. Opłaty

Prawo startu mają załogi, które wniosą opłatę wpisową w wysokości 50 zł za załogę.

Opłaty wpisowej dokonuje się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku ul. Sądowa 23, 13-230 Lidzbark.

8. Nagrody:

Medale za I - III miejsce

Nagrody rzeczowe za I miejsce.

9. Inne postanowienia organizacyjne:

Do regat będą dopuszczone tylko łodzie dostarczone przez organizatora.
Wszyscy zawodnicy muszą posiadać kartę pływacką lub składają oświadczenie, że posiadają umiejętność pływania umożliwiającą przepłyniecie co najmniej 100 metrów w ubraniu sportowym. Oświadczenie o umiejętności pływania oraz o stanie zdrowia powinno być podpisane osobiście, a w przypadku osób niepełnoletnich przez rodziców lub prawnych opiekunów.
Sędzia główny regat może nakazać obowiązek startu w kamizelkach asekuracyjnych, niepełnoletnim lub wszystkim zawodnikom (złe warunki atmosferyczne). Kamizelki asekuracyjne zabezpiecza organizator.
Uczestnicy biorą udział w regatach na własną odpowiedzialność i ryzyko. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody osobowe i rzeczowe.
Obowiązek zapoznania uczestników regat z warunkami uczestnictwa spoczywa na kapitanie załogi.
W sprawach nie ujętych w regulaminie decydujący głos należy do Sędziego Głównego.
Start zawodnika nie zgłoszonego na liście (do danej konkurencji) powoduje dyskwalifikację załogi.

Uwaga: w przypadku uszkodzenia łodzi lub jej części ( głowa, ogon, bęben ) z winy załogi – to załoga, która spowodowała uszkodzenia ponosi odpowiedzialność finansową za spowodowane straty materialne.

O r g a n i z a t o r z y

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na lidzbark.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages