Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Lidzbark na smartfona

2014-10-16 11:12:38 (ost. akt: 2014-10-16 11:53:42)

Czy jedna niewielka, aplikacja mobilna jest w stanie pomieścić w sobie wszystkie przydatne informacje dla turystów i mieszkańców gminy? Tak. Stało się to możliwe dzięki współpracy samorządowców z Lidzbarka i informatyków "Gazety Olsztyńskiej".

Papierowe mapy, grube przewodniki mają na pewno swój urok. Dzisiaj jednak zamiast książek w plecakach nosimy tablety, a w kieszeniach smartfony. To dlatego władze Lidzbarka zafundowały mieszkańcom i turystom mobilny informator o gminie w postaci aplikacji na smartfony i tablety. Jedni i drudzy znajdą tam wszystkie przydatne informacje.

Mobilny informator o gminie to prawdziwe kompendium wiedzy z aktualizowanymi na bieżąco informacjami, które są połączone z interaktywnymi mapami i systemem nawigacji. Aplikacja dostarczy wam też najciekawsze wiadomości z prasy lokalnej.

Co znajdziecie w aplikacji? Informacje o wydarzeniach i imprezach na terenie gminy, zabytkach, trasach turystycznych, miejscach noclegowych, barach i restauracjach, punktach handlowo-usługowych. Pomieściliśmy tam też małą książkę telefoniczną z numerami do miejskich instytucji i organizacji pożytku publicznego.

Aplikacja dostosuje się do preferencji każdego użytkownika, dzięki możliwości oznaczania gwiazdką ulubionych obiektów i szybkiego ich odnajdywania w zakładce Ulubione.

Aplikacja mieści w sobie dużo informacji, ale działa bardzo szybko i stabilnie.

Coraz więcej miejsc, obiektów, firm i organizacji posiada dedykowane aplikacje informacyjne. Samorządowcy z Lidzbarka dostrzegli duży potencjał technologii mobilnych jako jedni z pierwszych w naszym regionie. Efektem tego jest własnie bezpłatna, przydatna i dobrze wykonana aplikacja „Przewodnik po Lidzbarku”,

Aby z niej skorzystać wystarczy zeskanować zamieszczony poniżej kod QR, wpisać w przeglądarce internetowej smartfona/tabletu adres: mobilne.wm.pl/lidzbark lub po prostu wyszukać ją w sklepach z aplikacjami Google Plalink texty i App Store.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages