Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Spotkania w Zespole Szkół w Lidzbarku z pracodawcami z branży ochrony środowiska i budownictwa

2014-11-15 08:33:23 (ost. akt: 2014-11-15 08:40:56)

Autor zdjęcia: Paweł Przybyszewski

Spotkania z pracodawcami są wspaniała formą integracji młodzieży z obecnym rynkiem pracy, stają się inspiracją do poznania samych siebie, marzeniem za tym, czym chciałabym/chciałbym zajmować się w przyszłości; odpowiedzią na pytanie - jak do tego dążyć, aby osiągnąć swoje marzenia?

Spotkania te dają możliwość identyfikacji własnych preferencji związanych z wybranym zawodem.

W dniu 27 października mieliśmy okazję gościć w naszej szkole pracodawców lokalnego rynku pracy z branży ochrony środowiska i budownictwa: pan Kazimierza Kordeckiego – przewodniczącego Ekologicznego Związku Gmin Działdowszczyzna oraz panią Zytę Hoffer – pracownika firmy budowlanej Hoffer Działdowo.

Dzięki spotkaniu mieliśmy okazję również odkrywać, jakie cechy i umiejętności powinna posiadać osoba przedsiębiorcza oraz poznaliśmy oczekiwania współczesnego rynku pracy.

Dziękujemy naszym prelegentom za możliwość ukazywania i odkrywania ścieżek kariery zawodowej.

Joanna Górzyńska
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://dzialdowo.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages