Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

II Festyn Andrzejkowy w Szkole Podstawowej w Kiełpinach

2014-11-26 20:59:27 (ost. akt: 2014-11-26 20:03:41)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb.

Ten niezwykły czas miał miejsce w szkole w Kiełpinach w sobotę 22 listopada.
Całą imprezę przygotowało Stowarzyszenie OPOKA, Rada Rodziców oraz nauczyciele SP Kiełpiny. Na początku wystąpiła pani Gabriela Marcinkowska dyrektor szkoły, która przywitała zebranych na II Festynie Andrzejkowym i zaprosiła do wspólnej zabawy.
Następnie uczennica klasy VI Marysia Wysocka przybliżyła historię i tradycje andrzejkowe oraz zaprosiła do obejrzenia występów uczniów szkoły. Na scenie dzieci śpiewały i grały na gitarze, a cały wstęp uświetnił pokaz gimnastyczny. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Przyczyniła się do tego pani Barbara Rolkowska, która przygotowała różnorodne wróżby.
Uczestnicy imprezy mogli wyczytać z kart, jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości i wiele innych ciekawych wróżb. Jak zawsze wielkim zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa oraz malowanie twarzy. Podczas zabawy można było też zjeść coś słodkiego oraz wypić kawę w „kawiarence” przygotowanej przez Radę Rodziców. Dla najmłodszych dzieci została udostępniona sala zabaw.
Zabawa sprawiła maluchom wiele radości! Wielką frajdę dzieci miały również poprzez udział w konkursach z nagrodami. Cały wieczór był więc pełen atrakcji oraz przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze. Imprezę uświetniała muzyka, nad którą czuwał pan Paweł Zelma z Kiełpin. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru - oczywiście z „przymrużeniem oka”.

nadesłał Zygmunt Mężykowski

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://dzialdowo.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages