Czwartek, 29 października 2020. Imieniny Angeli, Przemysława, Zenobii

Dzieciaki nie zapomną o drugim śniadaniu

2014-12-04 17:00:28 (ost. akt: 2014-12-04 17:10:43)

Firma Provident kolejny raz włączyła się w akcję Gazety Olsztyńskiej „Śniadanko dla pierwszaka”. W tym roku pudełeczka ze zdrową zawartością trafiły do Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku Welskim.

Już po raz czwarty zaprosiliśmy lokalne firmy do wspólnej akcji "Nie zapomnij o drugim śniadanku". Jej głównym celem jest propagowanie wśród maluchów zdrowego odżywiania, a co za tym idzie jedzenia drugiego śniadania w szkole. W tym roku ponownie towarzyszyła nam firma Provident, która pudełeczkami śniadaniowymi obdarowała blisko 130 pierwszaków ze szkoły podstawowej w Lidzbarku Welskim. Oczywiście w środku każdy uczeń znalazł zdrowy upominek – batonik musli oraz owoce.
— Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy się włączyć w akcję skierowaną do najmłodszych — mówi Andrzej Zapadka, kierownik rejonu ds. operacyjnych. — W dzisiejszych czasach, kiedy jedzenie śmieciowe jest tak łatwo dostępne, powinniśmy kształtować w dzieciach nawyki zdrowego żywienia. Sam mam dzieci i wiem jak ważne dla ich rozwoju jest zdrowe odżywianie. Poza tym radość dzieci o wiele przewyższała wartość upominków.

Firma Provident chętnie angażuje się w akcje społeczne. Zwłaszcza w te skierowane do najmłodszych. Jest autorem programu "Wokół Nas", którego głównym zamierzeniem jest wspieranie lokalnych społeczności.
— Wokół Nas tak jak Provident działa w całej Polsce. Dzięki temu, że jesteśmy blisko naszych klientów dobrze wiemy jakie są potrzeby w lokalnych społecznościach. Podczas 4 edycji zrealizowaliśmy ponad 300 projektów w całej Polsce. Ich łączny koszt to ponad 800 000 zł. Więcej informacji na www.csr-provident.pl — Adam Czarnecki, koordynator programu społecznego Providenta „Wokół Nas".Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages