Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Mikołajki w Szkole Podstawowej w Kiełpinach pełne atrakcji

2014-12-10 12:00:00 (ost. akt: 2014-12-09 20:14:54)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W Szkole Podstawowej w Kiełpinach Mikołaj nie zapomniał o uczniach. Przybył z prezentami do każdej klasy 5 grudnia. Bardzo miło został przyjęty przez wszystkich, a w podziękowaniu za prezenty dzieci śpiewały piosenki i recytowały wierszyki.

Prezenty dla uczniów sfinansowała Rada Rodziców oraz szkoła. Mikołaj nie zapomniał też o pracownikach. Dla nich upominki ufundowali państwo Rogozińscy z Kiełpin, którym serdecznie dziękujemy. Miło otrzymywać prezenty, a jeszcze milej jest móc obdarowywać innych, dlatego pamiętajmy o wszystkich, którzy potrzebują pomocy. Dziękujemy Mikołajowi, że o nas pamiętał i do zobaczenia już wkrótce 24 grudnia.

Z okazji Mikołajek odbył się również w SP Kiełpiny Mikołajkowy Szkolny Turniej Piłki Nożnej chłopców klas IV-VI. Rozgrywki odbyły się w systemie ”każdy z każdym”. W ostatecznej klasyfikacji wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce klasa VI, II miejsce klasa V, III miejsce klasa IV

Królem strzelców został uczeń klasy VI Kornel Mężykowski, który otrzymał statuetkę. Poszczególne drużyny otrzymały dyplomy, nagrody oraz puchary. Fundatorem pucharów była Ochotnicza Straż Pożarna w Kiełpinach. Turniej uświetnił pokaz gimnastyczny przygotowany przez uczennice klas IV-VI. Gościem turnieju był pan Stanisław Machujski - prezes OSP w Kiełpinach.
Dzień Mikołajkowy w szkole w Kiełpinach minął w miłej atmosferze i dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ilowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages