Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Dzieci i seniorzy na spotkaniu wigilijnym

2014-12-25 10:14:14 (ost. akt: 2014-12-25 10:27:37)

Autor zdjęcia: Zygmunt Mężykowski

W Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie wigilijne. W spotkaniu uczestniczyły dzieci biorące udział w zajęciach MGOK i Świetlicy Środowiskowej oraz seniorzy ze stowarzyszenia „Pogodna Jesień”

Członkowie stowarzyszenia „Pogodna Jesień” wystąpili z programem świątecznym.
Emila Piórkowska , 3 letnia, najmłodsza uczestniczka spotkania zaśpiewała „Świeć, gwiazdeczko, świeć", z repertuaru Arki Noego. Angelika Kowalczyk zaprezentowała wiersz „Przychodzi maleńki Jezus na świat”. A Katarzyna Zdrojewska, Klaudia Karbowska, Artur Zdrojewski i Dariusz Kornowski - wiersz „ Wigilia”. Paulina Łozińska zaśpiewała „Święta, święta”, a Bianka Golian „Wigilia dla wędrowca”.
Było też wspólne kolędowanie i taniec świąteczny w wykonaniu dzieci przygotowanych przez Patrycję Górzyńską
Podczas spotkania burmistrz Maciej Sitarek i wiceprzewodniczącego Rady Dariusz Nowiński wręczyli nagrody w świątecznym konkursie plastycznym. Konkurs przygotowała Joanna Przyborowska ze świetlicy środowiskowej przy MGOK. Nagrody otrzymały: Wiktoria Dziedzic I miejsce w kat. Szkoły Podstawowe, Danuta Kornowska II miejsce w kat. Gimnazjum.
Po wręczeniu nagród burmistrz i wiceprzewodniczący wszystkim mieszkańcom biorącym czynny udział w życiu kulturalnym Gminy oraz uczestnikom zajęć w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku złożyli serdeczne życzenia świąteczne.
Program prowadziły Anna Wasielewska i Justyna Jerchewicz. Muzyczne opracowanie Krzysztof Rychcik.
Spotkanie opłatkowe odbyło się na galerii. Życzenia świąteczne złożyli również Zbigniew Śliwka, dyrektor Ośrodka Kultury w Lidzbarku oraz Władysław Kossakowska prezes stowarzyszenia „Pogodna Jesień”.

Zygmunt Mężykowski
dzialdowo@gazetaolsztynska.plPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ilowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages