Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Sukces lidzbarskiej biblioteki

2015-02-06 14:35:32 (ost. akt: 2015-02-06 14:53:34)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku znalazła się wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu “Tablety w Twojej Bibliotece”.

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku znalazła się wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu “Tablety w Twojej Bibliotece”. Do udziału w konkursie zgłosiło się blisko 700 placówek uczestniczących w Programie Rozwoju Bibliotek oraz innych przedsięwzięciach Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Do naszej biblioteki trafi 6 tabletów amerykańskiej firmy Apple wraz z akcesoriami , które pomogą mieszkańcom naszego miasta i okolic, uczyć się, tworzyć multimedialne treści i dzielić nimi z innymi.

Projekt „Tablety w Twojej bibliotece” jest elementem Programu Rozwoju Bibliotek, który od 2009 roku realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) wspiera rozwój społeczności lokalnych pomagając instytucjom i organizacjom wykorzystywać potencjał nowoczesnych technologii (ICT). Działa na rzecz ułatwiania mieszkańcom dostępu do wiedzy i edukacji.

Udział w projekcie „Tablety w Twojej bibliotece” oznacza wiele korzyści dla biblioteki i jej użytkowników. Dzięki tabletom użytkownicy lidzbarskiej biblioteki będą mieć nowe miejsca z bezpłatnym dostępem do Internetu, nabywać nowe umiejętności dzięki aplikacjom edukacyjnym, rozwijać swoje zainteresowania, a także kształcić zdolności manualne.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Źródło: lidzbarkpl

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages