Niedziela, 25 października 2020. Imieniny Ingi, Maurycego, Sambora

Piękno czai się w mroku. Otwarcie nowej sali w Galerii Nowa Przestrzeń 


2015-02-18 12:27:39 (ost. akt: 2015-02-22 18:35:55)

W piątek (20 lutego) o godz. 19.00 odbędzie się otwarcie nowej sali wystawowej w Galerii Nowa Przestrzeń "Piętro wyżej" w Lidzbarku.

Podczas otwarcia będzie można zobaczyć wystawę prac Grega von Seduce oraz wysłuchać koncertu Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP w Lidzbarku. 
Greg von Seduce to pseudonim artysty.

Na spotkanie zaprasza burmistrz Lidzbarka Maciej Siatarek i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku.


Autor o sobie: Jestem jednym z twórców modnego w sztuce kierunku zwanego obecnie „Steampunkiem” jednak dziś wykracza zdecydowanie poza ramy tej jak i innych dziedzin.

Pierwsze prace powstawały ponad 25 lat temu i były wystawiane np. we wrocławskiej Filharmonii i galeriach. Najczęściej trafiały bezpośrednio do rąk odbiorców i prywatnych kolekcji (większość za granicę Polski), z pominięciem wystaw i galerii.

Obecnie od kilku lat na terenie Polski współpracuje z Galerią Fibak, to także ciąg indywidualnych wystaw i obecność w najlepszych domach aukcyjnych w Polsce. Jak do tej pory nie ma w Polsce artystów tworzących podobne prace, również na świecie nie ma ich wielu.

Poza klasycznie rozumianą sztuką fragment działalności wypełniają specyficzne projekty graficzne jak np. logo z okazji stulecia najstarszej w Polsce organizacji sportowej AZS czy projekt okolicznościowej zapalniczki Zippo (z okazji 80 lecia firmy) z całkowicie odmienną koncepcją twórczą. Także projekty dla Sony, czy import_era Harley-Davidson. Działalność obejmuje także dziedzinę designu oraz działania wymagające odmiennych technik i spojrzenia od obowiązujących chwilowo trendów.

Zastosowane w pracach często nowatorskie rozwiązania oraz zestawianie z sobą różnorodnych materiałów nie są w sprzeczności z nawet bardzo tradycyjnie rozumianym pojęciem wysokiej jakości. Jako zwolennik łączenia „różnych epok” używa szlachetnych materiałów - nie unikając metod znanych z dawnych manufaktur.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages