Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Moc atrakcji dla naszych pań

2015-03-11 19:52:09 (ost. akt: 2015-03-11 20:02:49)

Autor zdjęcia: Mirosław Stolarski

Szkole Podstawowej w Dłutowie odbyła się uroczysta impreza z okazji Dnia Kobiet.

Uroczystość rozpoczął, przywitał wszystkie panie oraz zaproszonych gości dyrektor szkoły Mirosław Stolarski. Następnie dyrektor złożył paniom serdeczne życzenia. Życzenia składali również burmistrz Maciej Sitarek i wiceburmistrz Janusz Bielecki, którzy wręczyli paniom słodkie upominki. Do życzeń dołączył się też miejscowy radny Mirosław Trzciński.
— Panie przy kawie i pysznych ciastach wysłuchały różnorodnych utworów muzycznych, które w swoich tekstach zawierały imiona żeńskie — mówi Mirosław Stolarski. — Oprócz części wokalnej zaprezentowane zostały skecze kabaretowe i dowcipy. Wystąpili: Jan Skrzyński, Szymon Mendalka, Szymon Lubaszewski, Michał Nędzi i Maciej Sowa. Panie wzięły też udział w konkursach z nagrodami.

Imprezę przygotowała Rada Sołecka wsi Stare Dłutowo w składzie: Józef Burdalski – sołtys, Urszula Brzóska, Małgorzata Kowalska, Agata Sowa, Leszek Lazarewicz, Zenon Rajchel, Jan Sieński, Mirosław Trzciński. Prowadzeniem imprezy, pomocą organizacyjną i techniczną służył dyrektor Mirosław Stolarski. Panie podziękowały wszystkim występującym i organizatorom gorącymi oklaskami.
W uroczystości brało udział ponad 100 osób.

oprac.mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages