Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

„Zapomniany Diabeł” - spektakl teatralny w wykonaniu uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Lidzbarku

2015-03-20 08:30:15 (ost. akt: 2015-03-20 08:36:02)

Autor zdjęcia: Biuro ds. Promocji i Turystyki

15 uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Lidzbarku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku prezentowało czternaste z kolei przedstawienie teatralne - „Zapomniany Diabeł” czeskiego dramaturga i prozaika Jana Drdy.

Za reżyserię spektaklu odpowiadały Beata Majewska, Marta Bielska-Brydzińska i Dorota Mańkowska. Kostiumy do przedstawienia uszyte zostały w pracowni krawiectwa i robót ręcznych w ramach treningu umiejętności praktycznych. Scenografia przygotowana została pod okiem Andrzeja Orzechowskiego podczas zajęć praktycznych w pracowni techniczno – stolarskiej.

Czytaj e-wydanie Przedstawienie teatralne obejrzało ok. 200 zaproszonych gości.
W gronie szanownych gości znaleźli się przedstawiciele władz Lidzbarka: Maciej Sitarek - burmistrz Lidzbarka, Janusz Bielecki - zastępca burmistrza, Tomasz Dudaniec – Przewodniczący Rady Miejskiej oraz przedstawiciele jednostek samorządowych. Na widowni zasiedli również uczestnicy i kadra z zaprzyjaźnionych ośrodków wsparcia.
W ramach wieloletniej współpracy z Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego
w Lidzbarku zaproszono Annę Ambrochowicz i uczniów tej szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas również członkowie Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Lidzbarku, a także emeryci i renciści ze Stowarzyszenia „Pogodna Jesień”.

Rodzice uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy mieli okazję zobaczyć swoje pociechy w wyjątkowych rolach.

Zaprezentowane przedstawienie teatralne dostarczyło widzom wiele wrażeń czego dowodem były gromkie brawa i słowa uznania skierowane do artystów.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: lidzbarkpl

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages