Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Biblioteka włącza się do akcji „Tydzień z Internetem”

2015-03-20 08:42:05 (ost. akt: 2015-03-20 08:46:06)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

26 marca o godz. 16.00 Biblioteka Miejska w Lidzbarku zaprasza osoby dorosłe i seniorów na spotkanie „Selfuj się kto może!”, organizowane w ramach kampanii „Tydzień z Internetem”.

Uczestnicy, wykorzystując tablety, uczyć się będą jak prosto i efektownie edytować swoje zdjęcia za pomocą aplikacji Photo Editor by BeFunky. Zajęcia trwają ok. półtorej godziny.

Selfie to rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego.

Biblioteka w Lidzbarku organizuje spotkanie w ramach kampanii „Tydzień z Internetem”. Jest to ogólnoeuropejska akcja, wspierana przez Neelie Kroes, Wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej i Komisarz Unii ds. Agendy Cyfrowej, mająca na celu zachęcenie jak największej liczby osób do skorzystania z Internetu. Działania mają pokazać ciekawe i praktyczne możliwości wykorzystania różnorodnych zasobów i zastosowań nowych technologii głównie dla tych, którzy do tej pory z nich nie korzystali. W Polsce kampanię koordynuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI), prowadząca m.in. ogólnopolski Program Rozwoju Bibliotek. Akcja odbywa się już po raz piąty.

Informacji na temat spotkania udziela:
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku
Ul. Zamkowa 2
Tel. 23 69 61 141
Na zgłoszenia osobiste lub telefoniczne czekamy do 25.03.2014r.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: lidzbarkpl

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. WŁADZA zapomniała o poruczniku! (AT) #1696367 | 109.243.*.* 23 mar 2015 11:40

    WŁADZA zapomniała o poruczniku Janie Czerkieskim, pod którego dowództwem wkroczyło do Lidzbarka wojsko polskie. Nie jest patronem nawet maleńkiej uliczki : 18 stycznia 1920r "(...) wkroczył do Lidzbarka 2 batalion 47 pułku strzelców kresowych pod dowództwem porucznika Jana Czerkieskiego, wchodzący w skład błękitnej armii gen. Józefa Hallera. "

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages