Podsumowanie Grand Prix City Trail w Olsztynie

2015-03-25 20:50:18(ost. akt: 2015-03-25 20:51:20)

Autor zdjęcia: Biuro ds. Promocji i Turystyki

Zakończył się cykl biegów, składających się z 6 zawodów, które miały miejsce w dniach 18 października – 21 marca.
Pod uwagę brane były 4 najlepsze starty, w których Mariusz Dembowski z Lidzbarka zajął w kategorii Open odpowiednio: 7, 5, 4 i 3 miejsce, dzięki czemu w ogólnej klasyfikacji Grand Prix zajął 6 miejsce i pierwsze miejsce w kategorii wiekowej M-30.

W Grand Prix brał udział również Wiesław Burzacki, który zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej M-60. Ceremonia zakończenia zawodów oraz wręczania nagród odbędzie się 1 kwietnia.

22 marca natomiast w miejscowości Sopień koło Brodnicy, Mariusz Dembowski wygrał 6-cio kilometrowy bieg crossowy z czasem 20min 01s ze średnią biegu 18km/h. W biegu uczestniczył również Wiesław Burzacki, który zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.