Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Wycinankowa Marzanna

2015-04-18 13:45:24 (ost. akt: 2015-04-18 13:56:41)

Autor zdjęcia: Zygmunt Mężykowski

Wśród laureatów konkurs plastycznego „Wycinankowa Marzanna”, zorganizowanego przez Żuromińskie Centrum Kultury, znaleźli się podopieczni Świetlicy Środowiskowej działającej przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku.

Żuromińskie Centrum Kultury zorganizowało konkurs plastyczny. „Wycinankowa Marzanna”. Celem konkursu było upowszechnianie dawnych zwyczajów związanych z wiosną, wymiana doświadczeń i doskonalenie warsztatu plastycznego oraz prezentacja wrażliwości twórczej dzieci i młodzieży. Do konkursu wpłynęło 237 prac, uczestnicy zmierzyli się w czterech kategoriach wiekowych: 5-7 lat, 8-10 lat, 11-12 lat, 13-18 lat.

Wśród laureatów znaleźli się podopieczni Świetlicy Środowiskowej działającej przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku. I tak w kategorii 11-12 lat wyróżnienie otrzymała Angelika Karpińska, natomiast Wiktoria Dziedzic, oraz Zuzanna Kubicka zostały wyróżnione wystawą. Prace powstały pod kierunkiem instruktor Joanny Przyborowskiej. Serdecznie gratulujemy naszym podopiecznym życząc dalszych sukcesów i zapału do pracy w kolejnych konkursach.

Zygmunt Mężykowski
dzialdowo@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages