Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Plener Malarski pod Patronatem Nadleśniczego Nadleśnictwa Spychowo

2015-05-06 17:57:47 (ost. akt: 2015-05-06 18:05:11)

Autor zdjęcia: archiwum MGOK

Na przełomie września i października grupa młodych osób współpracująca z MGOK w Lidzbarku brała udział w plenerze malarsko – plastycznym w Spychowie z młodzieżą z Polski i Litwy.

Liczna 85 osobowa grupa została podzielona na część malarską oraz fotograficzną. Otwarcia imprezy dokonał Krzysztof Krasula Nadleśniczy Nadleśnictwa Spychowo.

Zajęcia prowadzili Urszula Dyl – Nadolna artystka plastyk pracująca w Nadleśnictwie Spychowo, oraz Arkadiusz Dziczek artysta fotografik ze Szczytna. Uczestnicy mieli tyko dwa dni warsztatowe na stworzenie swoich dzieł. Nasza młodzież podczas zajęć niewiarygodnie szybko integrowała się ze swoimi kolegami z powiatu szczecińskiego bartoszyckiego oraz z kolegami z Litwy. Oprócz poznawania spychowskich lasów byliśmy na wycieczce w Szczytnie i w Izbie Regionalnej w Olszynach. Ostatniego dnia warsztatów w salach Leśnego Ośrodka Edukacji Ekologicznej odbyła się wielka wystawa, Podczas wystawy najlepsze prace zostały nagrodzone. Puchar za najlepsze zdjęcie zdobyła nasza uczestniczka Aleksandra Olszewska.

Pomysłodawcą i realizatorem całego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Skarbników Samorządowych w Szczytnie z Panem Henrykiem Samborem na czele.

Wystawę można oglądać w Miejsko–Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku w galerii „Nowa Przestrzeń” .

Katarzyna Borowska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages