Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Dzień Europejski w Szkole Podstawowej w Dłutowie

2015-06-10 16:43:41 (ost. akt: 2015-06-10 16:49:15)

Autor zdjęcia: Dorota Klejnowska

Jak co roku w naszej szkole obchodzono Dzień Europejski. Pani Katarzyna Trzcińska-Raczkowska wraz z uczniami przygotowali dwie prezentacje multimedialne.

Z pierwszej prezentacji można było dowiedzieć się najważniejszych informacji o UE min. o tym jakie kraje należą do UE, symbolach UE, krótkiej historii UE, nauce i pracy w UE oraz jak wyglądały starania Polski o przyjęcie do UE.
Druga prezentacja pokazywała szczegółowo wybrany kraj UE - Wielką Brytanię z racji tego, że uczymy się języka angielskiego :-).

Uczennice Weronika Pydynkowska i Klaudia Sadowska zaprezentowały wiersze w języku angielskim. Uczniowie klasy VI a Olek Domińczak, Gracjan Kościński, Łukasz Lech, Robert Szostek zaprezentowali scenkę w języku angielskim pt: "Dlaczego warto uczyć się języków obcych i jak nie dać zrobić się w balona". Zarówno scenka jak i wiersze bardzo podobały się publiczności i uczniowie zebrali gromkie brawa.

Mamy nadzieje, że w przyszłym roku również zaskoczymy naszą widownię i będziemy chwalić się znajomością języka angielskiego i wiedzą o UE.

Dorota KlejnowskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages