Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Zakończenie roku szkolnego klas III LO w Lidzbarku

2016-05-06 08:54:41 (ost. akt: 2016-05-06 08:59:04)

Autor zdjęcia: LO Lidzbark

29 kwietnia wszyscy uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku odebrali świadectwa ukończenia szkoły.

Dyrektor szkoły Dorota Sadowska gratulując uczniom, zauważyła że jest to pierwszy krok w stronę dorosłego życia . Na zdobytej wiedzy i umiejętnościach będą budować przyszłość i realizować zawodowe marzenia.

Dyrektor szkoły w imieniu nauczycieli podziękowała uczniom za sukcesy w zawodach sportowych, olimpiadach przedmiotowych, za działalność artystyczną i wolontariat na rzecz potrzebujących.

Maturzystom wręczono złote medale, szczególne gratulacje otrzymał uczeń Sławomir Łożyński i jego rodzice, bowiem ukończył szkołę ze średnią ocen 5,18. Z rąk dyrektora Doroty Sadowskiej 2 uczniów szkoły: Sebastian Kaczorowski i Sławomir Łożyński otrzymali certyfikaty ECDL (Europejski Certyfikat potwierdzający umiejętności komputerowe). Szkoła bowiem wzięła udział w Ogólnopolskich Dniach Otwartych ECDL, uzyskując prawo do dwóch bezpłatnych egzaminów w tej dziedzinie. Licealiści z Lidzbarka dobrze wykorzystali szansę na certyfikat – pomyślnie zdali egzaminy.

Uroczystości ukończenia szkoły towarzyszyły gratulacje od klas drugich – pamiątkowe symbole szkoły oraz film pokazujący fragmenty szkolnego życia przygotowany przez Julię Chylińską i Aleksandra Kowalskiego - uczniów klas pierwszych.

Korzystając ze sposobności dyrektor szkoły podziękowała rodzicom za współprace, za to że zawsze można było na nich liczyć, podkreśliła że cześć niektórych zadań nie byłaby możliwa do realizacji gdyby nie ich pomoc.

LO Lidzbark
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages