Niedziela, 25 października 2020. Imieniny Ingi, Maurycego, Sambora

"Bądź na pTAK” - projekt realizowany w SP Kiełpiny

2016-05-29 09:04:44 (ost. akt: 2016-05-29 09:08:14)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła Podstawowa w Kiełpinach przystąpiła do Ogólnopolskiej Kampanii „Bądź na pTAK!” Inicjatorem i organizatorem kampanii jest stowarzyszenie Ptaki Polskie.

Wiodącym tematem Kampanii dla wszystkich zaplanowanych w niej działań są ptaki oraz ochrona ich przestrzeni życiowej. W ramach kampanii szkoła otrzymała gotowe materiały – scenariusze zajęć wraz z oryginalnymi pomocami dydaktycznymi, które zostały wykorzystane podczas prowadzonych zajęć i spotkań. Oprócz pakietu edukacyjnego szkoła otrzymała też szereg bezpłatnych materiałów edukacyjno-informacyjnych. Są to m.in.: ptasie plakaty rysunkowe, foldery i pocztówki. W kampanii uczestniczyli uczniowie całej szkoły. Nauczyciele przeprowadzili zajęcia podczas lekcji przyrody, na zajęciach z wychowawcą oraz na świetlicy. Uczniowie bardzo chętnie i z zainteresowaniem brali udział w warsztatach. Zastosowanie otrzymanych materiałów wpłynęło na ich aktywność i zaangażowanie. W ramach działań, w okresie zimy, dzieci rozwiesiły również na terenie szkoły karmniki i dokarmiały ptaki. Poprzez uczestnictwo w zajęciach uczniowie zdobyli wiedzę przyrodniczą oraz dowiedzieli się wiele ciekawostek na temat ptaków.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages