Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Dzień otwarty w LO w Lidzbarku

2016-06-09 16:25:53 (ost. akt: 2016-06-09 16:23:45)

Autor zdjęcia: archiwum LO

Uczniowie i nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku zaprosili trzecioklasistów z Gimnazjum im. Szarych Szeregów do zapoznania się z ofertą edukacyjną, specyfiką i atmosferą lidzbarskiego liceum.

W programie Dnia Otwartego znalazły się następujące punkty: wysłuchanie audycji Radiowęzła Szkolnego, prezentacja dokonań artystycznych i naukowych uczniów, przedstawienie grona pedagogicznego.
Spotkanie w sali gimnastycznej zakończyły zabawy integracyjne licealistów i gimnazjalistów prowadzone przez animatorów szkolnej Grupy Teatralnej „Drako”, którzy również zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w skeczu "Lekcja historii".

Zaproszeni goście wzięli udział w spotkaniach lekcyjnych „Pasjonująca nauka” i przez chwilę mogli poczuć się jak pełnoprawni uczniowie liceum podczas geografii, języka polskiego, fizyki, języka angielskiego i matematyki.
Prowadzone metodami aktywizującymi zajęcia (podchody przyrodnicze, teleskopowe obserwacje zjawisk astronomicznych, Makbet języku angielskim i zagadki matematyczne) umożliwiły uczniom gimnazjum i liceum wspólne działanie.

LO Lidzbark


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages