Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Sukces absolwentów Liceum Ogólnokształcącego

2016-07-19 14:38:42 (ost. akt: 2016-07-19 14:41:32)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: LO w Lidzbarku

Mamy efekty bardzo dobrze zdanych egzaminów maturalnych w LO w Lidzbarku. Jak się okazuje tegoroczni absolwenci nie mają problemów z dostaniem się na wymarzone kierunki studiów.

Zobacz także: Warsztaty z techniki jazdy na torze pumptrack [zdjęcia, film] Warsztaty z techniki jazdy na torze pumptrack [zdjęcia, film] W sobotę (16 lipca) na nowo wybudowanym torze pumptrackowym przy ul. Korczaka w Działdowie odbyły się warsztaty z zakresu techniki jazdy.

— Według pierwszych informacji uczniowie lidzbarskiego ogólniaka zostali studentami: prawa, germanistyki, anglistyki, kosmetologii, polonistyki, kryminologii, finansów i rachunkowości, ekonomii, bankowości, inżynierii produkcji, zarządzania, historii, politologii i to na prestiżowych polskich uczelniach, jak: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Gdańska, Uniwersytet Gdański, UMK w Toruniu, SGGW w Warszawie. Nauczyciele liceum w Lidzbarku monitorują losy swoich absolwentów i oczekują kolejnych dobrych wiadomości. Warto przypomnieć, że dobra szkoła to wynik bardzo dobrze zdanych egzaminów maturalnych, których poziom przekracza średni wynik województwa i kraju — mówi dyrektor Lo Dorota Sadowska.

Do matury w Liceum w Lidzbarku przystąpili wszyscy tegoroczni absolwenci szkoły czyli 48 uczniów (jeden uczeń – nauczanie indywidualne nie złożył we wrześniu deklaracji maturalnej).
Zdało egzamin 92 proc. uczniów, są tylko 4 poprawki. Należy się spodziewać 100 proc. zdawalności po sierpniowych egzaminach. 25 proc. uczniów uzyskało powyżej 90 proc. punktów z języka polskiego, 6 proc. uczniów uzyskało 100 proc. punktów z języka polskiego, 44 proc. uczniów uzyskało powyżej 90 proc. punktów z język angielskiego, 10 proc. uczniów uzyskało 100 proc. punktów z języka angielskiego, 4 proc. uczniów uzyskało powyżej 90 proc. punktów z matematyki, a 2 proc. uczniów uzyskało 100 proc. punktów z tego przedmiotu. Dyrektor szkoły Dorota Sadowska wraz z gronem nauczycieli gratuluje maturzystom swojej szkoły.


orac. mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages