Wtorek, 22 września 2020. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Tydzień kariery w Gimnazjum w Dłutowie

2016-10-25 18:17:47 (ost. akt: 2016-10-25 18:33:54)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W ramach VIII edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem „Bądź autorem swojej kariery” - poznaj „Nowe wyzwania rynku pracy” w Gimnazjum w Dłutowie odbyły się warsztaty zawodoznawcze.

Zobacz także: Wyróżnienie dla gimnazjalistek z Burkatu Wyróżnienie dla gimnazjalistek z Burkatu We wrześniu grupa uczennic z klasy II A (Zuzanna Dudek, Zuzanna Dziąbowska, Weronika Łużewicz, Klaudia Rosińska, Julia Zawalich) z Publicznego Gimnazjum...

– Zajęcia prowadziła Justyna Burzyńska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lidzbarku. Uczniowie klas drugich uczyli się zasad twórczego myślenia, natomiast trzecioklasiści planowali wybór dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Odbyła się również wycieczka zawodoznawcza do miejscowego zakładu pracy (Karwel), gdzie uczniowie poznali jak wygląda proces produkcji karniszy, rolet, akcesoriów do zasłon i firan. Dowiedzieli się również jak wygląda droga kształcenia zawodowego, by móc starać się o pracę w tej firmie – mówi nauczycielka Marzena Nąć. – Na podsumowanie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery nasi gimnazjaliści uczestniczyli w spotkaniu Joanną Berestowską, która opowiedziała o rozwoju swojej kariery zawodowej: jakie predyspozycje trzeba posiadać, aby można było zostać dietetykiem i trenerem personalnym, jaką ścieżkę dydaktyczną trzeba przejść, aby uzyskać kwalifikacje do wykonywania tych zawodów. Następnie odbyła pogadanka o zdrowym stylu życia oraz trening Zumby dla zainteresowanych.

Uczniowie chętnie i z dużym zapałem zaangażowali się w podejmowane działania, które będą kontynuowane w ciągu całego roku szkolnego.

– Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu zorganizowanych przedsięwzięć – kończy Marzena Nąć.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages