środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Magdalena Dobiesz - reprezentantka najlepszych uczniów

2016-11-22 16:33:18 (ost. akt: 2016-11-22 16:36:09)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

uczennica drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku, stypendystka Prezesa Rady Ministrów, nie tylko będzie otrzymywała finansowe wsparcie za doskonałe wyniki w nauce, ale też na gali wręczenia stypendiów w Kuratorium Oświaty w Olsztynie została poproszona o wystąpienie na forum.

Zobacz także: Jak świętowano 11 listopada w LO w Lidzbarku Jak świętowano 11 listopada  w LO w Lidzbarku Już tradycyjnie, zamiast nudnego apelu, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku fetowali Święto...

Magda, posiłkując się samodzielnie skonstruowaną prezentacją pecha kucha (rodzaj prezentacji multimedialnej składającej się z 20 slajdów pokazywanych po 20 sekund każdy), opowiedziała zebranym o swoich pasjach, sposobach ich realizacji, planach na przyszłość.

Magdalena Dobiesz jest uczennicą drugiej klasy o profilu politechnicznym. Interesuje się przede wszystkim biologią, czego przykładem może być jej udział w Olimpiadzie Ekologicznej. Swoją przyszłość wiąże z naukami medycznymi. Lubi też matematykę, ale nie stroni od przedmiotów humanistycznych - brała udział w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego, awansując do zawodów wojewódzkich. Kocha książki, pisze wiersze - jest laureatką konkursów poetyckich. W tym wszystkim jest powszechnie lubianą koleżanką. To naprawdę interesująca młoda osoba!

Paulina Sekita


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tesia #2119432 | 217.99.*.* 24 lis 2016 08:02

    Gratulacje.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages