Niedziela, 25 października 2020. Imieniny Ingi, Maurycego, Sambora

Wakacyjny wyjazd do Władysławowa

2017-07-09 13:41:07 (ost. akt: 2017-07-09 11:45:39)

Autor zdjęcia: Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe Opoka

W ramach wypoczynku letniego dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kiełpinach zorganizowano wycieczkę do Władysławowa.

Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe Opoka na zorganizowanie wyjazdu pozyskało dofinansowanie z Fundacji PKO BP. Z wyjazdu skorzystało 33 dzieci. Wczesnym rankiem, pierwszego dnia wakacji dzieci wyruszyły na letnią przygodę. W pierwszej kolejności „wycieczkowicze” udali się do Ocean Parku we Władysławowie. Obiekt ten oferuje dzieciom wiele atrakcji, m.in.: ogromny plac zabaw, wodospad oraz modele zwierząt morskich wykonane w skali 1:1. Szczególne zainteresowanie i podziw dzieci wzbudził 34 metrowy model płetwala błękitnego, który tryskał wodą. Zaskakujące było też interaktywne show z udziałem wygadanego wielorybka Błękitka, który ciekawie opowiadał o życiu i zwyczajach wielorybów.

Uczestnicy wyjazdu chętnie obejrzeli wystawę rzeźbionych ryb oraz akwarium z żywymi rekinami. Moc pozytywnych emocji dostarczył dzieciom pobyt w domku z gigantycznymi klockami Lego. Na głodnych i spragnionych czekał bar, który oferował menu dostosowane do gustu dzieci. Każdy znalazł coś dobrego dla siebie.

Następnym punktem wycieczki była Latarnia Morska w Rozewiu oraz zejście nad morze. Ostatnim miejscem, które odwiedziły dzieci były Groty Mechowskie, które leżą we wsi Mechowo koło Pucka. Wysokość jaskini nie przekracza 2 m, a więc przejście korytarzami było dla dzieci ogromnym przeżyciem.

Oczywiście nie mogło zabraknąć czasu na zakup pamiątek. W drodze powrotnej dzieci odpoczęły i posiliły się w McDonald's. Pomimo zmęczenia wszyscy wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni i pełni wrażeń. Zarząd Stowarzyszenia Opoka oraz społeczność Szkoły Podstawowej w Kiełpinach serdecznie dziękują Fundacji PKO BP za otrzymane wsparcie finansowe, dzięki któremu możliwe było spełnienie dziecięcych marzeń.

Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe Opoka

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages