Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Nabór do sekcji artystycznych MGOK Lidzbark

2017-09-22 15:38:00 (ost. akt: 2017-09-21 16:58:17)

Autor zdjęcia: archiwum MGOK

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku posiada bogatą tradycję w organizacji zajęć i sekcji artystycznych adresowanych zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych zainteresowanych różnorodnymi gałęziami sztuki.

W tym roku spotkanie organizacyjne Sekcji Artystycznych działających w lidzbarskim ośrodku kultury odbyło się na początku września i zgromadziło sporą grupę zainteresowanych twórczą aktywnością – w różnym przedziale wiekowym.

Spotkanie było podzielone na dwie części – ogólną prezentację sekcji oraz indywidualne zapisy u instruktorów. W trakcie trwania części "ogólnej" można było m.in. obejrzeć prezentację wizualną złożoną z fotografii ukazujących dotychczasowe dokonania uczestników Sekcji.

Oferta zajęć lidzbarskiego ośrodka kultury jest w sezonie 2017/2018 szczególnie bogata i obejmuje: zajęcia plastyczne, fotograficzne i filmowe, rękodzieła artystycznego, zajęcia teatralne i wokalne, praktyczną naukę gry na instrumentach (fortepian, pianino cyfrowe, gitara). Można skorzystać także z zajęć tańca nowoczesnego i fitdance. Dom kultury w Lidzbarku jest również przestrzenią otwartą dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich wokalnych i instrumentalnych sił w zespołach ludowych.

Zainteresowanych działalnością Sekcji Artystycznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku zapraszamy na stronę internetową instytucji dostępną pod adresem >>> www.mgoklidzbark.com, gdzie w zakładce "Sekcje i Koła" można znaleźć wszystkie niezbędne informacje.
Katarzyna Borowska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages