środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Wielkie granie w Dłutowie [zdjęcia]

2018-01-19 08:27:34 (ost. akt: 2018-01-19 08:40:52)

Autor zdjęcia: archiuwm szkoły

W sobotę 13 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Dłutowie, w sali OSP.

Akcja spotkała się z dużym odzewem ze strony okolicznej społeczności. Nie zabrakło również przedstawicieli lokalnych władz, w osobie wiceburmistrza Janusza Bieleckiego, radnego Mirosława Trzcińskiego, sołtysa Józefa Burdalskiego.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dłutowie umilili wieczór wszystkim zebranym występami muzycznymi.
Na scenie zaprezentował się również zespół „Ach te Baby”.
Prezentacje wokalne przeplatały licytacje prowadzone przez dyrektora szkoły Andrzeja Stolarskiego. Ponadto uczestnicy imprezy mogli również skorzystać z przejażdżki wozem strażackim i bryczką, skosztować pieczonych przy ognisku kiełbasek, a także delektować się kawą, napojami, zapiekankami, pysznymi ciastami, goframi i sałatkami.

Dzięki zaangażowaniu i empatii wielu osób uczestniczących w akcji, udało się pozyskać kwotę około 5000 zł. Uwieńczeniem wieczoru było światełko do nieba, czyli blask licznych petard rozjaśniający ciemność.

Dyrekcja szkoły, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Dłutowie oraz Rada Sołecka, OSP Dłutowo, OSP Nowy Dwór i harcerze z głębi serca dziękują sponsorom, a także wszystkim uczestnikom.

Beata Gajewska

[clear[

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages