Gol w reprezentacji Polski lidzbarszczanki Anaidy Shahbazyan

2018-05-25 09:37:02(ost. akt: 2018-05-25 10:34:27)
Anaida Shahbazyan pochodząca z Lidzbarka, była zawodniczka UPKS Poncio 2010 Lidzbark została powołana do Reprezentacji Polski U-16 na turniej towarzyski UEFA Development w Finlandii. Lidzbarczanka zagrała tam w dwóch meczach i zdobyła bramkę.
Anaida Shahbazyan znalazła się w 20-osobowej kadrze Reprezentacji Polski na turnieju UEFA Development. Zawody rozgrywane są w Finlandii.
Lidzbarczanka zagrała 63 minuty w meczu przeciwko Ukrainie. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 1:1. Zawodniczkę pochodzącą z Lidzbarka zmieniła Katarzyna Kałużna. Polski okazały się lepsze w rzutach karnych i wygrały z Ukrainą stosunku 4:5. Kolejne spotkanie z reprezentantki rozegrały z gospodyniami. Niestety przegrały one 3:2. Zwycięskiego gola reprezentantki Finlandii zdobyły w doliczonym czasie gry. W 51 minucie na placu gry pojawiła się Anaida Shahbazyan, a w 76 minucie zdobyła bramkę. Porażka z Finlandią oznaczała, iż Polki zajęły ostatnie miejsce w turnieju.
[imedia]468419[/media]
W sezonie 2014/2015 Anaida Shahbazyan wystepowała w barwach UPKS Poncio 2010 Lidzbark i OKS Stomil Olsztyn, a w sezonie 2017/2018 AS Stomil Olsztyn. Rozegrała 55 meczów, na boisku spędziła 4255 minut, strzeliła 12 bramek. na sowim koncie ma 3 żółte kartki, czerwonej nie otrzymała.