Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Wystawa fotografii Aleksandry Janz

2018-08-24 12:00:00 (ost. akt: 2018-08-22 13:50:19)
Aleksandra Janzn najbardziej lub fotografować ludzi i zachody słońca.

Aleksandra Janzn najbardziej lub fotografować ludzi i zachody słońca.

Autor zdjęcia: MGOK Lidzbark

W Galerii Nowa Przestrzeń przy MGOK w Lidzbarku można było oglądać wystawę fotografii Aleksandry Janz. W wernisażu udział wzięli zaproszeni goście, sympatycy fotografii z Grudziądza, Działdowa, Żuromina oraz Lidzbarka.

Otwarcia wystawy dokonała Dyrektor MGOK Marlena Komosińska oraz Instruktor, opiekun Galerii Zygmunt Mężykowski.
Aleksandra Janz to 17 letnia uczennica technikum TEB edukacja na kierunku fototechnik. Miłośniczka filmów i seriali. Kocha robić zdjęcia i słuchać muzyki. Lubi organizować i urządzać. Jest Panią własnego czasu. Uwielbia mode, dopasowywać do siebie rzeczy i dobierać dodatki.
- Moja wystawa odbyła się 20 lipca godzinie 18:00 w Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku. Była bardzo dobrze przygotowana, panowała na niej dobra atmosfera, muzyka unosiła się w tle, znalazło również się miejsce z przekąskami i napojami - opowiada młoda artystka.

Wystawa artystki z Grudziądza było mozliwa w Lidzbarku dzięki dziadkowi jej kolegi.
- Dziadek mojego kolegi Pan Ryszard Makszynski mnie zauważył, uznał, że moje zdjęcia i coś mają i się nadają na wystawę, więc postanowił zapytać się prezesa z MGOK w Lidzbarku o możliwość zorganizowania wystawy. On wyraził zgodę i jestem mu za to wdzięczna - wspomina Aleksandra Janz.
Materiały, które można było podziwiać obejmowały całego okres działania artystki, czyli od kiedy zaczęła interesować się fotografią do chwili obecnej.
- Tylko na niektórych zdjęciach jako modele są moi przyjaciele. Na jedynm ze zdjąć znajduje się fotografia mojej mamy z okresu dzieciństwa, są też zdjęcia z podróży
Do każdego zdjącia zawsze wkładam tyle samo serca i prac - wspomina Aleksandra Janz.
[media488799[/media]

Autorka zdjęć bardzo by chciała, aby jej zdjęcia jeszcze zawitały w jakimś mieście. Jej marzeniem fotograficznym jest możliwość wystawiania jej zdjęć w dużych miastach najlepiej za granicą, chce też aby docierały one do większej ilości osób.
- Zainteresowanie fotograficzne miałam już od małego. Jednak poważnie o fotografii zaczęłam myśleć w klasie drugiej gimnazjum.
Aleksandra Janzn najbardziej lub fotografować ludzi i zachody słońca.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages