Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Marta Wiadrowska w finale Danuta Rinn Festiwal

2018-10-26 10:20:00 (ost. akt: 2018-10-26 10:16:07)
W etapie finałowym Marta zaśpiewa z akompaniamentem Artur Grudziński Band

W etapie finałowym Marta zaśpiewa z akompaniamentem Artur Grudziński Band

Marta Wiadrowska z Lidzbarka wystąpi w finale Danuta Rinn Festiwal. Gala Festiwalowa odbędzie się 23 listopada w Domu Kultury Kadr w Warszawie. W etapie finałowym Marta zaśpiewa z akompaniamentem Artur Grudziński Band.

„Gdzie Ci mężczyźni”, „Polska Baba”, „Kto ma tyle wdzięku co ja” to jedne z wielu kultowych utworów Danuty Rinn. Dzisiaj możemy je usłyszeć w wykonaniu wokalistów współzawodniczących w festiwalu imienia wyjątkowej, uwielbianej, pogodnej, obdarzonej niesamowitym poczuciem humoru piosenkarki, pianistki i aktorki - Danuty Rinn.
Danuta Rinn Festiwal, którego pomysłodawcą jest Danuta Błażejczyk wokalistka i prezes Fundacji Apetyt na Kulturę odbywa się w tym roku poraz trzeci i nosi nazwę Polskie skrzydła (w nawiązaniu do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości). Piosenka „Polskie Skrzydła”, śpiewana przez Danutę Rinn była hymnem Podziemnej Solidarności.


Jej wymowa jest ponadczasowa. Danuta Rinn Festiwal integruje i promuje utalentowanych ludzi, których cechuje wrażliwość i kultura wokalna.
Konkurs ma charakter etapowy a jego zwieńczeniem jest Gala Festiwalowa, która odbędzie się 23 listopada w Domu Kultury Kadr w Warszawie. Półfinał, do którego zakwalifikowała się Marta Wiadrowska – nasza lidzbarczanka, odbył się 24 października w Miejski Ośrodku Kultury w Legionowie. Razem z akompaniatorem Krzysztofem Rychcikiem wykonała utwór Danuty Rinn „Spokojnie kochany” i awansowali do finału. W etapie finałowym Marta zaśpiewa z akompaniamentem Artur Grudziński Band.


(ZZ)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages