Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Uroczyste wręczenie stypendiów dla najlepszych sportowców

2018-12-09 10:00:00 (ost. akt: 2018-12-08 15:11:15)
Uczestnicy gali najlepszych sportowców, którzy sławią Lidzbark

Uczestnicy gali najlepszych sportowców, którzy sławią Lidzbark

W lidzbarskim Domu Kultury podsumowano osiągnięcia sportowe mijającego roku. Jak zawsze było wiele miłych słów, gratulacji i podziękowań.

Jak co roku podczas gali nagradzane są osoby oraz drużyny z naszej gminy, które swoimi osiągnięciami sławią Lidzbark nie tylko w kraju, ale też za granicą. Na tegorocznej gali wręczono 97 wyróżnień indywidualnych oraz 6 wyróżnień drużynom gier zespołowych na łączną kwotę 25 600 zł. Podziękowania wręczone zostały również 19 trenerom. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele 7 dyscyplin sportowych, m. in. piłki nożnej, piłki siatkowej, lekkoatletyki, taekwon-do czy kajakarstwa.
Nie ulega wątpliwości, że ich osiągnięcia powinny być odpowiednio wyróżnione. Nagrody w postaci symbolicznych czeków wręczył wyróżnionym burmistrz Maciej Sitarek. Burmistrz docenił także trenerów i działaczy sportowych, którzy pracują często społecznie m.in. w stowarzyszeniach sportowych, które wspierają i upowszechniają kulturę fizyczną. - Bez Państwa zaangażowania i pracy na treningach być może nie byłoby sukcesów naszych młodych stypendystów - mówił burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek.
Wydarzenie uświetniły występy artystyczne uczniów lidzbarskich szkół oraz podopiecznych Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury.

(UM Lidzbark)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages