Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Zaprojektuj swoją przyszłość - projekt w LO w Lidzbarku

2016-12-03 08:47:57 (ost. akt: 2016-12-03 09:08:53)

Autor zdjęcia: LO w Lidzbarku

W Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku rozpoczęły się dla uczniów dodatkowe, bezpłatne, zajęciach z informatyki.

Zobacz także: VIII Powiatowy Konkurs Astronomiczny „Copernicus” VIII Powiatowy Konkurs Astronomiczny „Copernicus” Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku po raz ósmy gościło uczestników Powiatowego Konkursu Astronomicznego...

Zajęcia są realizowane w ramach projektu „Zaprojektuj swoją przyszłość” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Uczniowie uczestniczą w dodatkowych, bezpłatnych, zajęciach z informatyki. Uwieńczeniem popołudniowych kursów będzie egzamin, którego pozytywny wynik poświadczy europejski certyfikat. Uczestnicy projektu mają zapewniony catering, bezpieczny transport do domów i darmowe podręczniki. Do podniesienia swoich kompetencji cyfrowych wykorzystują nowy sprzęt komputerowy zakupiony przez szkołę na potrzeby tegoż właśnie projektu.

nadesłała Paulina Sekita


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. L-k #2126859 | 82.160.*.* 4 gru 2016 10:08

    Jak się świata zmienia, a jak Lidzbark się zmienił tego nikt nie docenia, a tu proszę pracownia komputerowa, uczniowie przed kompami, co za moich czasów było nie do pomyślenia, trzymajcie się i uczcie się pilnie, Jak Mickiewicz w Wilnie.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages